Watsons (Україна) Reviews

Overview

Мережа Watsons є однією з найбільших роздрібних мереж торгівлі товарами для краси та здоров’я в Україні налічуючи більше 400 магазинів та 14 аптек більш ніж у 100 містах. З 2006 року компанія є частиною Групи компаній A.S. Watson Group, найбільшого міжнародного рітейлера товарів для краси та здоров'я, яка представлена на 25 ринках світу. Асортимент продукції налічує товари для дому, для дітей, для догляду за обличчям, тілом та волоссям, товари особистої гігієни, текстиль та декор. Компанія має лінійку власних та ексклюзивних брендів, які виділені в магазинах як «Watsons Exclusive», більшість з них вироблена на території та за стандартами ЄС. Також у мережі діє система лояльності, «Watsons Сlub», що має накопичувальний характер та велике різноманіття спеціальних пропозицій, що формуються індивідуально під потреби клієнта. Дана сторінка відображає відгуки Watsons від покупців магазину (опитування проводиться після здійснення покупки) /Эта страница отображает отзывы Watsons от покупателей (опрос проводится после совершения покупки)/

43276 public reviews for Watsons (Україна)
Rating of
from 0 - 10
Net Promoter Score®
Ratings are based on the last 12 months

При первой покупке в магазине, администратор не предложила оформить карточку, а просканировала свою.

Report for abuse
...

Report for abuse
...

Report for abuse
...

20.02.2020 в магазині (м.Львів, вул.Вагова,2) продавець через термінал з карточки два рази зняла гроші за товар. На даний час гроші не повернуто.

Report for abuse
...

Більше антисептику . Пасічна. Дякую.

Report for abuse
...

Из-за сбоя в системе, якобы, не смогла купить памперсы и салфетки фирмы Huggies со скидкой. Ответ оператора: много желтых ценников, система не видит скинку.????? Зачем вы за это берётесь, если не можете наладить работу?

Report for abuse
...
Previous Next
Page 1 of 4328