ETA.cz Recenze

Spotřební zboží

Tradiční česká značka ETA, která má na našem trhu své nezastupitelné místo, vybavuje domácnosti spotřebiči a přináší do nich radost a užitek více než 70 let. Historie značky sahá do roku 1943. Stejně jako se vyvíjel český národ, ETA se vyvíjela se a rostla. V každé době přicházela s novinkami a vybavovala české a slovenské domácnosti a tak se dnes najde jen málo z těch, které by nevlastnily spotřebič, který nese značku ETA ať už z historické éry nebo ze současného portfolia. V současné době máme ve svém aktivním portfoliu více než 240 výrobků, které prodáváme v síti vlastních značkových prodejen, které jsou rozesety po celé České republice. Současně naše výrobky najdete u velkých elektrospecialistů i v malých prodejnách.

3731 veřejné recenze pro ETA.cz
Hodnocení 9.4
z 0 - 10
84
Net Promoter Score®
Hodnocení za posledních 12 měsíců

Objednávka proběhla ke 100% spokojenosti, ale předchozí zkušenosti s některými vašimi výrobky ubírají z mého 100% hodnocení. Přesto jsem u vás objednal znovu, tak snad se nyní objednaný zastřihovač vlasů osvědčí.

Nahlásit zneužití
...

rychlost dodání

Nahlásit zneužití
...

bohužel se mi po druhém mokrém mytí rozbil ovládací ventil :-(,budu reklamovat

Nahlásit zneužití
...

Příjemný přítup

Nahlásit zneužití
...

Rychlost dodani

Nahlásit zneužití
...

Zboží jsem si vybrala na e-shopu a ověřila dostupnost na prodejně v našem městě, bylo skladem, objednala jsem (zarezervovala na prodejně) a během půl hodinky mi přišla sms, že zboží je připraveno k odběru. Tak to má dle mých představ fungovat. Děkuji

Nahlásit zneužití
...

rychlé dodání na prodejnu, ochota prodavače

Nahlásit zneužití
...

Doba doručení

Nahlásit zneužití
...

Přístup prodavače a ochota, dávám 1*

Nahlásit zneužití
...

skvělá prodejna, milá paní prodavačka, odborný servis. DOPORUČUJI!

Nahlásit zneužití
...
Předchozí Další
Strana 1/374